Ana Menü
Atatürk Köşesi

Şehidimiz Ayhan KELEŞ anısına
Kurancılı Belediye Başkanı Erdoğan Tekeli, 15 Temmuz darbe girişimini bastırmak isterken ‘Demokrasi Şehidi’ olan Kurancılı Kasabasından Ayhan Keleş’in adına kasabanın meydanına saat kulesi yaptırdı.

15 Temmuz 2016 darbe girişimine karşı koymak için sokağa çıkan ve Ankara Beştepe’de şehit olan 52 yaşındaki Ayhan Keleş’in anısına kasaba meydanına yaptırılan saat kulesine “15 Temmuz 2016 Demokrasi Şehidi Ayhan Keleş Saat Kulesi” adı verildi.
Belediye Başkanı Erdoğan Tekeli tarafından yaptırılan saat kulesi üzerinde anlık hava durumunu ve zamanı gösteren dijital saatte bulunmakta.

Başarılı çalışmaları ile Kurancılı Kasabasını güzelleştiren ve daha yaşanabilir bir yer yapmak için mesai harcayan Başkan Tekeli, kasaba halkının istek ve önerileri doğrultusunda yeni çalışmalara imza atarak; kasabayı anlatan logo çalışmasından sonra kasabanın ana giriş yolu üzerindeki eski tabelayı kaldırıp şık bir tabela yaptırdı.

15 Temmuz Darbe Girişimi sırasında Ankara’da yaşayan Kurancılı Kasabasından Ayhan Keleş, kendisiyle aynı kaderi paylaşan Kargınyenice Köyünden Gökhan Yıldırım ile birlikte 18 Temmuz Pazartesi günü toprağa verilmişti.

Haber Kaynağı: KAMAN AK HABER GAZETESİ 
 15 Temmuz Demokrasi Şehidimiz Ayhan Keleş anısına yapılan saat kulesi kasabamıza hayırlı olsun.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
1128 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
ATASOY KARDEŞLER DEKORASYON
AŞIROĞULLARI
Sık kullanılanlar

LİNKLER