Ana Menü
Atatürk Köşesi

Kırşehir TV ekibi Kasabamızda

TELEVİZYON ÇEKİMLERİ YAPILDI...

Kırşehir TV ekibi "Köy Köy Kırşehir" izlencesinin çekimi için saat 13.00'te kasabamıza geldiler. Cumhuriyet Meydanı'nda, Galip TEKELİ'nin tandırlığında, Kurancılı Sanatevimizde çekimler yapıldı.

Dolu dolu üç saat geçirildi. Kadınlarımızın coşkulu katılımı görülmeye değerdi. İzlenceye renk kattılar. Kasabamızın yemek kültüründen örnekler sunuldu. Mani, türkü okundu gelin başı öğüldü.

Dernek Başkanımız Gazi BARAN, kısaca kasabamız ile derneğimizi tanıttı. Kasabamızın yetiştirdiği Şair Faik KARA şiirlerini, Halk Ozanımız Habip ŞAHİN (Aşık Sersefil) kendi bestelerini çalıp söyledi. İkisi de büyük beğeni topladı. Belediye Başkanı Erdoğan TEKELİ belediye çalışmalarını anlattı. Eski Belediye Başkanı Burhanettin TEKELİ de konuştu. Etkinlik sonunda Şair Faik KARA ile Halk Ozanı Habip ŞAHİN'e Teşekkür Belgesi ile Dernek Başkanımızın yazdığı "İçimde Açan Çiçek" kitabı armağan edildi.

Başta kadınlarımız olmak üzere emeği geçen herkese Dernek Yönetimi olarak teşekkür ediyoruz. Sizden aldığımız güçle önümüzdeki güz bir ŞENLİK yapalım diyoruz. Neden olmasın... Kırşehir TV ekibi Kasabamızı, insanlarımızı pek beğendiler. Şenliğe ya da başka etkinliklere çağırın geliriz diyorlar.

Kasabada olsun dışarıda olsun haklı olarak soruyor vatandaşlarımız, bu çekimleri ne zaman izleyeceğiz diye.

Çekimler bu akşam (14.03.2018) saat 20:00 Kırşehir TV'de yayınlanacaktır. Video da 16.03.2018 tarihinde Youtube'de yayınlanacak.

FRAGMAN :

http://www.kurancili.com/?Lang=TR&Syf=25&video=187444


Resimler için TIKLAYINIZ

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
185 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
ATASOY KARDEŞLER DEKORASYON
AŞIROĞULLARI
Sık kullanılanlar

LİNKLER